Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Dane kontaktowe
Dbaj o zdrowie
tel.: (0) 728751776, godz. 8:00-16:00
Informacja handlowa
mail.: dbajozdrowie@interia.pl
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • Do każdego zamówienia Klient otrzymuje dowód zakupu
  • Inpost - Paczkomaty
  • Darmowa wysyłka

Chlorella

Chlorella może pełnić funkcje: przeciwutleniacza, immunostymulatora, źródła białka, witamin i minerałów, środka oczyszczającego z substancji toksycznych.


więcej »

Inulina

Stymuluje wzrost i aktywność szczepów bakterii, mających korzystny wpływ na mikroflorę jelitową, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie jelit, usuwa toksyny z organizmu.


więcej »

Glukozamina

Wskazania do suplementacji glukozaminy: wiek >50 – ze względu na spowolnienie procesów odbudowy i regeneracji, wzmożona aktywność fizyczna – narażenie na kontuzje, ból stawów, zwyrodnienia stawów, nieprawidłowe funkcjonowanie stawów.


więcej »

Jod

Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga zachować zdrową skórę, pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy.


więcej »

Diosmina

Wskazania do suplementacji diosminy: żylaki kończyn dolnych, spowodowane przewlekłą niewydolnością żylną, pękające naczynka, tzw. pajączki, zewnętrzne i wewnętrzne żylaki odbytu, obrzęk limfatyczny.


więcej »

Graviola

Graviola ma właściwości antywirusowe i przeciwpasożytnicze. Może być używana w leczeniu zaparć, biegunek i promowaniu regularnych wypróżnień.


więcej »