Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Dane kontaktowe
Dbaj o zdrowie
tel.: (0) 728751776, godz. 8:00-16:00
Informacja handlowa
mail.: dbajozdrowie@interia.pl
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

  • Do każdego zamówienia Klient otrzymuje dowód zakupu
  • Inpost - Paczkomaty
  • Darmowa wysyłka

Sivash

Firma Sivash to jedyna firma w Ukrainie, która posiada państwową licencję na wydobywanie błota z zatoki Sivash, znajdującej się na południu Ukrainy, a także jego konfekcjonowanie i sprzedaż.  Błoto jest wydobywane z jeziora ręcznie, pakowane bez przetwarzania i dodawania konserwantów, tylko zalewane na wierzchu różową solanką Sivash i szczelnie zamykane. Jest więc dostarczany użytkownikowi w jego naturalnej formie. Wysokie stężenie soli chroni błoto całkowicie naturalnie przed zarazkami. Firma Sivash to wieloletnie doświadczenie w leczeniu układu mięśniowo-szkieletowego, problemów dermatologicznych, chorób narządów wewnętrznych, stawów i mięśni, a także regeneracji całego ciała. Tysiące ludzi, którzy wypróbowali produktów Sivash, było zadowolonych z wyników. Terapia błotem Sivash pozwala nie tylko leczyć choroby, ale także zapobiega powrotowi chorób przewlekłych w przyszłości. Produkty medyczne i kosmetyczne Sivash mogą być wspaniałym prezentem dla Twoich bliskich. Błoto Sivash jest hipoalergiczne, nie zawiera w swoim składzie substancji chemicznych i toksycznych, przeciwnie, działają antybakteryjnie, znieczulająco, odmładzająco, antyseptycznie, regenerująco. Mineralizacja produktów Sivash jest znacznie wyższa niż błota Saki i słynnego błota z Morza Martwego w Izraelu. „Sanatorium w domu” jest tym, co otrzymujesz dzięki produktom Sivash w bardzo przystępnych cenach.
Błoto (Iły) Siarczkowe Zatoki Siwasz Antycellulitowe,1 kg

Błoto (Iły) Siarczkowe Zatoki Siwasz Antycellulitowe,1 kg

Przeznaczenie: cellulit, rozstępy po porodzie i schudnięciu, ujędrnienie skóry ciała, wygładzanie zmarszczek.

status produktu w magazynie: dostępny od ręki

cena: 55.01
Błoto Siarczkowe, Peloid Zatoki Siwasz na Łuszczycę, 1kg

Błoto Siarczkowe, Peloid Zatoki Siwasz na Łuszczycę, 1kg

Przeznaczenie: choroby skóry - łuszczyca, egzema, wypryski, liszaje różnego pochodzenia, blizny, wrzody, inne patologie skóry.

status produktu w magazynie: dostępny od ręki

cena: 59.00

produkt tymczasowo niedostępny

Błoto Lecznicze Siarczkowe Sivash, 1 kg

Błoto Lecznicze Siarczkowe Sivash, 1 kg

Unikatowa kombinacja organicznego kompleksu, minerałów, solanki oraz biologicznie aktywnych substancji ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, poprawia oddychanie i odżywianie tkanek, zwiększając procesy metaboliczne.

status produktu w magazynie: dostępny od ręki

cena: 49.99